Rejestracja do Strefy Collegium Magorum

Zakładka ta powstała dla wszystkich obecnych już członków serwera Collegium.

Zdaję sobie sprawę, że być może jest to nie do końca wygodna forma udostępniania informacji i materiałów – zdecydowałem się na nią jednak z kilku powodów.

Po pierwsze byłem zmęczony już tym, że do mojej biblioteki miał dostęp dosłownie każdy posiadający link, z kolei wprowadzenie nagłej restrykcji odebrałoby również dostęp tym, z którymi biblioteką chciałem się dzielić. Sytuacja ta zmusiła mnie do znalezienia innego rozwiązania.

Po drugie istnieją materiały, którymi nie chcę się dzielić z całym światem, a jedynie wybraną grupą docelową – taki system dostępu pozwoli mi na większy nadzór do tego, kto ma do czego dostęp.

Każdy członek serwera Collegium otrzymał ode mnie prywatną wiadomość zawierającą drobne wprowadzenie, link na tę stronę oraz unikatowy dla niego Kod Discorda.

Tutaj znajduje się formularz rejestracji nowego konta, które jest wymagane, by uzyskać dostęp do zamkniętej Strefy Collegium. W formularzu proszę o wpisanie swojego Nicku na Serwerze oraz unikatowego Kodu, który otrzymaliście. Dzięki temu będę mógł dokonać weryfikacji i mieć pewność, że dane konto faktycznie należy do Was, a nie kogoś podszywającego się pod Was.

Dzielenie swojego konta z innymi ludźmi jest zakazane i będzie oznaczało usunięcie go oraz wydalenie z serwera.

Dzięki temu formularzowi, otrzymam również Wasze adresy mailowe – to właśnie ich użyję do udzielenia każdemu z Was bezpośredniego dostępu do Biblioteki znajdującej się na Google Drive – dlatego też proszę o podanie aktualnego i używanego faktycznie adresu mailowego – w ten sposób też będę mógł wydzielić osobny folder, do którego będziecie mogli wrzucać nowe książki, tak jak robiliście to wcześniej w kanale propozycji na serwerze.

Z czasem w zamkniętej strefie pojawią się również materiały dotyczące kursów podstaw magii, tradcraftu, dodatkowe artykuły dla członków itd.

Udział w tym, jest totalnie dobrowolny i jeśli ktoś nie chce zakładać tutaj konta – czy to z obaw o politykę prywatności, czy po prostu z wygody lub lenistwa – to nadal istnieje możliwość uzyskania dostępu do Biblioteki poprzez podanie mi bezpośrednio (w wiadomości prywatnej na serwerze) adresu email, którego to wrzucę w udostępnianie.

Proszę pamiętać, że proces weryfikacji kont jest manualny (podobnie jak dodawanie adresów mailowych do udostępniania Google Drive) dlatego też, nie otrzymacie dostępu natychmiastowo po założeniu konta, a dopiero wtedy, gdy je potwierdzę.

Miłego dnia wszystkim,
Ras ;)

Zalety Posiadania Konta
  • Dostęp do Biblioteki Magistis [gotowe]
  • Dostęp do Planu Treningu [w budowie]
  • Dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów dla członków [w budowie]
  • Dostęp do magicznego F.A.Q [w budowie]

  • Rejestracja
Nie pamiętasz hasła? Wprowadź swój adres email, a my wyślemy link do resetowania hasła na Twoją skrzynkę pocztową.